Praca

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowca

Obszar działania - województwo śląskie. Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,
  • umiejętność aranżacji wnętrz,
  • mobilność, inicjatywa, samodzielność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • znajomość programów WORD i EXCEL,
  • prawo jazdy kat B. ,

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa stałych klientów,
  • opracowywanie i składanie ofert,
  • aranżacje wnętrz za pomocą prostego programu komputerowego,
  • nadzorowanie realizacji,

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem motywacyjnym,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Stolarza meblowego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na maszynach przy wykonywaniu mebli z płyty wiórowej,
  • dobry stan zdrowia,
  • sumienność, dokładność
  • mile widziane prawo jazdy kat B.