O firmie

oferta 1Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli biurowych. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem wnętrz biurowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Firmę tworzy zespół zaangażowanych ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszej ofercie znajdują się meble pracownicze, gabinetowe, konferencyjne, lady recepcyjne, fotele i krzesła biurowe, a także aneksy kuchenne i szafy wnękowe. Dostarczamy także fotele kinowe, krzesła audytoryjne i siedziska sportowe oraz meble szkolne, socjalne, do magazynów i laboratoriów. Ze względu na lokalizację w Gliwicach, głównym obszarem naszego działania jest województwo śląskie.

Nasi projektanci, uwzględniając uwagi Klientów, aranżują wnętrza meblami, czyniąc je funkcjonalnymi i estetycznymi. Przy projektowaniu wnętrz korzystają ze specjalistycznego oprogramowania CAD ARCON NOWOCZESNA ARCHITEKTURA.

oferta 2Dzięki wiedzy wynikającej z doświadczenia z powodzeniem wytwarzamy także meble nietypowe, projektowane przez nas w oparciu o sugestie Klientów i dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Oferowane przez nas meble produkowane są z atestowanych komponentów i  spełniają wymogi norm polskich i europejskich. Zapewniamy transport i profesjonalny serwis montażowy, gwarancyjny i pogwarancyjny.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.