SQart Workstation

pdfKatalogpdfKolorystykarar AutoCADrar3DS Max

SQart to doskonały system meblowy dający nieograniczoną liczbę możliwości. Pozwala tworzyć praktyczne kombinacje idealnie dopasowane do przestrzeni, umożliwia realizację różnych celów, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie różnych osób: projektantów wnętrz, architektów, sprzedawców oraz klientów.
Klientowi daje możliwość stworzenia określonej liczby wygodnych, praktycznych stanowisk podnoszących wydajność pracy. Oferuje wysoką jakość materiałów, estetykę, funkcjonalność oraz dobrą cenę. Architektom stwarza okazję do przedstawienia twórczych, kreatywnych rozwiązań podkreślających indywidualny charakter każdej realizacji. Elastyczność systemu pozwalająca na łatwą aranżację użytecznej przestrzeni i jeszcze łatwiejsze dokonywanie w niej zmian – to z kolei podstawowe wymagania projektanta wnętrz. Najważniejszymi zaletami dla handlowca jest przejrzystość systemu oraz szybki montaż mebli. Nie bez znaczenia jest również możliwość wielu praktycznych zastosowań przy zastosowaniu niewielkiej ilości elementów produkowanych seryjnie i błyskawicznie dostarczanych przez producenta.

Mamy dla Ciebie rozwiązanie.
Aranżacja przestrzeni biurowej przestała być nieistotną i nie wymagającą specjalistycznej wiedzy czynnością. Przyjazne stanowisko pracy wymieniane jest jako jeden z podstawowych czynników wpływających na zadowolenie pracownika, a w konsekwencji – na jakość jego pracy. Stworzenie efektywnego środowiska pracy wymaga niezbędnej wiedzy z zakresu ergonomii oraz projektowania wnętrz, dlatego poprosiliśmy projektanta systemu SQart oraz współpracujących z nami architektów, o przygotowanie propozycji projektowych dla przykładowych, reprezentacyjnych branż. Tym samym pragniemy zaprezentować nasz system w praktycznych i konkretnych rozwiązaniach koncentrując się na tym co najistotniejsze – sztuce projektowania wnętrz za pomocą systemu o wysokim IQ.