Siedziska sportowe

pdfKatalog Delta

Delta

Składane krzesło stadionowe. Główne zalety to prosty, nowoczesny wzór i wiele możliwości montażu. Model polecany szczególnie do obiektów z trybunami o węższych stopniach. Krzesło spełnia wytyczne i wymogi FIFA, UEFA oraz krajowych związków piłkarskich. Krzesło przeznaczone do obiektów zamkniętych i otwartych (odporne na warunki atmosferyczne) - stadiony, hale widowiskowe, poczekalnie i inne obiekty małej architektury.


pdfKatalog Gamma

Gamma (Munich)

Konstrukcja metalowa wykonana jest ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe dla obiektów zewnętrznych lub malowanie proszkowe dla pomieszczeń zamkniętych. Siedziska wykonane są z poliamidu lub polipropylenu (z możliwością dodatków uszlachetniających, które zwiększają odporność na zapalanie lub ograniczające wpływ promieni UV). Siedziska posiadają systemy odpływowe i podlegają 100% recyklingowi.


pdfKatalog Lambda

Lambda (Sopot)

Siedziska stadionowe umożliwiające aranżację prostych miejsc siedzących, typu „ławka". Praktyczne rozwiązanie dla obiektów z trybunami o wąskich stopniach. Model polecany zwłaszcza do ekonomicznej modernizacji istniejących trybun. Siedzisko przeznaczone do obiektów zamkniętych i otwartych (odporne na warunki atmosferyczne) - stadionów, hal widowiskowych i innych obiektów małej architektury.


pdfKatalog Omega High Back

Omega High Back (Silesia 4004)

Krzesło stadionowe typu kubełkowego. Łączy walory użytkowe, estetyczne z wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Przystosowane do wielu typów montażu. Krzesło, które sprawdziło się w wielu dużych obiektach. Spełnia wytyczne i wymogi FIFA, UEFA oraz PZPN. Krzesło przeznaczone do obiektów zamkniętych i otwartych (odporne na warunki atmosferyczne) - stadionów, hal widowiskowych i innych obiektów małej architektury.


pdfKatalog Omega Low Back

Omega Low Back (Silesia 4003)

Krzesło stadionowe typu kubełkowego. Łączy walory użytkowe, estetyczne z wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Przystosowane do wielu typów montażu. Krzesło, które sprawdziło się w wielu obiektach. Krzesło przeznaczone do obiektów zamkniętych i otwartych (odporne na warunki atmosferyczne) - stadionów, hal widowiskowych i innych obiektów małej architektury.


pdfKatalog Sigma

Sigma (Stuttgart)

Składane krzesło stadionowe o wysokich walorach ergonomicznych i użytkowych. Ponadczasowy uniwersalny wzór. Wiele możliwości montażu. Krzesło, które sprawdziło się w wielu obiektach w całej Europie. Spełnia wytyczne i wymogi FIFA, UEFA oraz krajowych związków piłkarskich.Krzesło przeznaczone do obiektów zamkniętych i otwartych (odporne na warunki atmosferyczne) - stadionów, hal widowiskowych i innych obiektów małej architektury.


Siedziska Vipowskie


pdfKatalog Abacus

Abakus

Nowoczesne, składane krzesło stadionowe, które dzięki zastosowaniu oryginalnego rozwiązania konstrukcyjnego łączy funkcjonalność, modernistyczny, prosty design i wyjątkowe walory ergonomiczne. Model oferowany w wielu wariantach umożliwiających aranżację trybun standartowych, VIP-owskich, a także miejsc dla prasy. Krzesło po złożeniu siedziska zajmuje bardzo niewiele miejsca. Jest to jeden z najbardziej kompaktowych modeli w ofercie Forum Seating

Bronze

Silver

Gold


pdfKatalog FCB

FCB

Linia produktów FCB została stworzona z myślą o najbardziej prestiżowych i zaawansowanych technologicznie obiektach architektury sportowej. Cechuje ją nowoczesny i niepowtarzalny design, stworzony przez renomowane studio Herzog & de Meuron® dla firmy Eheim. Najwyższej klasy materiały pozwalają na spełnienie najbardziej rygorystycznych norm jakościowych i wytrzymałościowych. Krzesła przeznaczone do obiektów zamkniętych i otwartych (odporne na warunki atmosferyczne) – stadionów, hal widowiskowo-sportowych oraz innych obiektów architektury sportowej.


pdfKatalog Oscar Vip

Oskar VIP

Ekskluzywny fotel zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania. Harmonijny, ponadczasowy kształt, prosty, klasyczny design i wygodne, ergonomicznie profilowane oparcie — to wyróżniające cechy tej linii. Wysokiej jakości materiały i dopracowane detale sprawiają, że Oscar doskonale komponuje się w obiektach o prestiżowym charakterze, a dzięki walorom akustycznym idealnie sprawdza się m.in. w halach widowiskowo-sportowych. Przeznaczony do sektorów o podwyższonym standardzie, w obiektach sportowych i wielofunkcyjnych.


pdfKatalog Vision Sport

Vision Sport

Vision Sport, którego atutami są uniwersalność, funkcjonalność i estetyczny wygląd jest przeznaczony do wyposażania obiektów wielofunkcyjnych i sportowych. Dodatkowo walory akustyczne i sposób montażu sprawiają, że Vision Sport sprawdza się w obiektach, w których organizowane są imprezy masowe.